Одразу після звільнення Чернігова ми вирішили направити наші зусилля на допомогу мешканцям міста.
У місті зараз працює неймовірна волонтерська команда з La Pizza Espresso, яка готує їжу та розвозить її мешканцям міста, які цього зараз найбільше потребують, просто у неймовірних кількостях, сотні доставок! Ми доставили для La pizza велику кількість круп, консервів, вершкового масла та інших продуктів, для того щоб вони могли нагодувати ще більше
людей.
![](https://450.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/chernihiv-civilians-1024x716.png)